Vilniaus „Akropolyje“ laikinai neveiks pramogų erdvė vaikams „Kakės Makės pasaulis“, sporto bare „O'Learys“ laikinai neveiks boulingo takeliai, tačiau pats sporto baras dirbs įprastu režimu, praneša bendrovė.

Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ laikinai neveiks vaikų kambariai ir „Apollo boulingas“.

Visos kitos prekybos vietos (parduotuvės, kavinės ir restoranai, paslaugų centrai) veikia įprastu režimu.

Virusų plitimo prevencinės priemonės „Akropolis Group“ valdomuose prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose yra taikomos nuo vasario pabaigos.

Kaip pranešė prekybos ir pramogų centras, nuolat vyksta papildomas dažniausiai liečiamų paviršių valymas dezinfekcinėmis priemonėmis – visi paviršiai valomi kas 2-4 valandas.

Kauno „Akropolyje“ atšaukiami renginiai

Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Levenauskienė informuoja, kad remiantis ketvirtadienį paskelbtais Vyriausybės nurodymais dėl koronaviruso prevencijos, atšaukiami visi kovo mėnesį Kauno „Akropolyje“ turėję vykti renginiai.

„Planuojama, kad iki kovo 27 dienos neveiks „Kakės Makės pasaulis“, „X pramogos“ ir kino teatras „Forum Cinemas“. Kauno „Akropolio“ parduotuvės, paslaugos ir restoranai dirba įprastu laiku.

Prekybos centro darbuotojų ir lankytojų saugumui skiriame didelį dėmesį, todėl jau kurį laiką dedamos maksimalios pastangos užtikrinant aukščiausius higienos standartus pastato viduje. Prie prekybos centro įėjimų bei tualetų pakabinti rankų dezinfekavimo priemonių laikikliai. Nuolat dezinfekuojami visi dažniausiai liečiami paviršiai: turėklai, rankenos, eskalatorių porankiai, liftai ir kiti paviršiai. Tokios erdvės, kaip maitinimo zonos, sanitariniai mazgai, valomi žymiai dažniau. Maksimaliai padidintas oro tiekimas iš lauko į pastato vidų“, – komentuoja ji.