Pasak prezidento, Lietuva jau dabar yra vienas pirmaujančių finansinių technologijų plėtros centrų Europoje.

„Esame itin pažangūs kibernetinio saugumo ir pinigų plovimo prevencijos srityse, todėl tikrai turime ką pasiūlyti Jungtinės Karalystės rinkai“, – pranešime sakė G. Nausėda, antradienį susitikęs su Londono Sičio korporacijos Politikos ir išteklių komiteto pirmininke Catherine McGuinness.

G. Nausėda taip pat dalyvavo apskritojo stalo diskusijoje su didžiausių finansų bendrovių ir finansinių technologijų įmonių vadovais. Prezidentas pabrėžė, kad Lietuva ir po „Brexito“ palaikys glaudžius politinius, ekonominius ir gynybinius santykius su Jungtine Karalyste.

Diskusijoje dalyvavo Londono Sičio korporacijos, Londono akcijų biržą valdančios bendrovės „London Stock Exchange Group“, finansų sektoriaus įmones vienijančių asociacijų „UK Finance“ ir „Innovate Finance“, taip pat „Citigroup“, „Credit Suisse“, HSBC, „JP Morgan“, KPMG, „Moody's“, „Revolut“, SEB, „Standard Chartered“ atstovai.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (77)