„Per keletą metų Vilniuje išaugome kone keturis kartus. Todėl turėjome priimti sprendimą keltis iš Vilniaus technologijų parko bendruomenės. Svarstėme įvairius variantus, o kai likome su trimis finalininkais, iškart kilo mintis, kad pati komanda turėtų pasirinkti savo darbo vietą.

Galiausiai nauju „TeleSofto“ biuru Vilniuje darbuotojai išsirinko „Green Hall“ pastatą, kuris išpildo visus mūsų augančios komandos lūkesčius“, - SBA pranešime cituojamas „TeleSofto“ vadovas Algirdas Stonys.

Lietuvos IT bendrovė „TeleSoftas“ šių metų pradžioje buvo įtraukta į „Financial Times“ sudaromą sparčiausiai augančių Europos įmonių TOP 1000. Pasak „TeleSofto“, be prestižinės ir strategiškai patogios vietos Vilniaus centre, darbuotojų pasirinkimą lėmė biuro patalpų kokybė.

Planuojama, kad naujajame beveik 750 kv. m „TeleSofto“ biure Vilniuje „Green Hall 1“ pastate pagal naują stilistiką bus įrengta apie 90 darbo vietų, susitikimų, aktyvaus ir ramaus laisvalaikio erdvės, valgomojo zona.

Šiltuoju metų laiku darbuotojai galės dirbti ir lauke, kur Neries pakrantėje įrengtoje poilsio zonoje veikia spartusis bevielis internetas.

„TeleSoftas“ yra tarptautinė išmaniųjų ir inovatyvių IT paslaugų kompanija, pradėjusi veiklą 2004 m. Kaune. Šiandien beveik 220 žmonių bendrovė teikia technologinių sprendimų konsultavimo ir kūrimo paslaugas klientams visame pasaulyje. Įmonė įsikūrusi Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, su atstovybėmis Ciuriche, Amsterdame ir San Franciske. Nuo veiklos pradžios „TeleSoftas“ sukūrė daugiau nei 400 inovatyvių sprendimų, kuriais siekia suteikti pridėtinę vertę ir transformuoti savo klientų verslo modelius technologiniais sprendimais.