Strateginėje vietoje sostinės Konstitucijos prospekto pabaigoje „Park Town“ verslo centre atsidariusių restoranų įrengimo investicija siekia per 120 tūkstančių eurų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Naujo prekės ženklo restorane „Lunch up“ įdiegtas modernus kompiuterizuotas aptarnavimas, todėl užsakymo pateikimo ir patiekalų atsiėmimo ciklas trunka iki pusantros minutės. Siūlomų patiekalų kaina svyruoja nuo 0,90 iki 4,80 eurų.

„Ilgai vystytą mūsų naują pietų restorano koncepciją įgyvendinome taip, kaip ir planavome - skaičiuojame, kad vos per vieną valandą kokybiškai aptarnaujame apie 250 žmonių“, – pasakoja „Saldi kava“ direktorė Žaneta Birbilienė.

Anot jos, didelis dėmesys skirtas ir patiekalų įvairovei.

„Kasdien keičiamas valgiaraštis, patiekalų įvairovė yra būtinybė restorane, kur biurų darbuotojai pietauja kasdien. Mūsų butikas ir restoranas „Sugamour“ „Park Town“ verslo centre siūlo ne tik kavą ir desertus, bet ir pusryčius nuo 8 val. ryto visą dieną bei pietūs norintiems atsipalaiduoti ramesnėje aplinkoje niekur neskubant“, – sako Ž. Birbilienė. Abiejuose restoranuose patogiai įsikurti vienu metu gali apie 200 žmonių.

Restoranas „Lunch up“
Foto: Organizacijos nuotr.


„Abiejuose „Park Town“ pastatuose jau netrukus dirbs apie 2 000 žmonių, kuriems norime sukurti kuo patogesnę darbui aplinką. Todėl ir iššūkiai nuomininkui buvo pakankamai aukšti. Restoranai veikia dar tik savaitę, tačiau džiugu, kad sulaukiame tik teigiamų atsiliepimų“, – sako bendrovės „Darnu Group“ turto valdymo direktorius ir komercinio NT ekspertas Linas Savickas.

Anot jo, abu restoranai jau atviri visiems norintiems vilniečiams, kaip ir šalia suprojektuota erdvi moderniai įrengta terasa.

Abiejų restoranų darbo laikas priderintas prie verslo centro ir aplinkinių biurų darbo valandų: „Lunch up“ veikia nuo 11 iki 16 valandos, butikas ir restoranas „Sugamour“ svečių laukia nuo 8 iki 19 valandos.

„Saldi kava“ grupė jau planuoja ir antrąjį restoraną „Lunch up“, kuris turėtų duris atverti Vilniuje 2020 metais.