Pasak T. Karoso, keisti vadovus visada sunku. „Tai žmogiškai nėra malonus procesas, ypač kai kartu dirbi ne vienerius metus. Tačiau esame priversti skelbti šią informaciją, nes jau prasidėjo viešos spekuliacijos. Gaila, kad taip atsitiko, bet iki šiol holdingui vadovavusį Donatą Vaitasių buvo būtina atleisti po to, kai „Ernst&Young Baltic“, atlikdami metinį auditą, kreipėsi tiesiogiai į akcininką ir informavo apie nustatytus pažeidimus Latvijoje. Šie pažeidimai tiesioginei holdingo veiklai įtakos neturi. Auditas dar tęsiamas, todėl nuo vertinimų susilaikome“, – sakė T. Karosas.

Bendras pokyčių poreikis vadovų komandoje, pasak T. Karoso, atsirado natūraliai. Rotaciniu principu pozicijomis pasikeitė esami vidurinės grandies vadovai, į komandą įsiliejo naujų žmonių. Holdingui išsikėlus naujus strateginius tikslus, siekiama realizuoti ambicingus plėtros pokyčius, fokusuojantis į frančizės veiklą. Tai šiuo metu yra pagrindinė veiklos kryptis ne tik Lietuvoje bei kitose Baltijos šalyse. Dirbama ir su Skandinavija.

Jonas Karosas papildė T. Karoso teiginį dėl įmonės strateginių pokyčių: „Į aktyvią veiklą įsitraukiame ne tik mes su seserimi Goda. TOP vadovų komandą papildė ir ją pastiprino administracijos bei franšizinės plėtros vadovė Ieva Šiaudkulienė ir finansų vadovas Marius Neviera“, – sako J. Karosas.

Pagrindines buvusio vadovo funkcijas perėmė Sandra Stankevičiūtė. Ji iki šiol buvo „Čili Pizza“ restoranų Kauno regiono ir frančizės vadovė. Dabar ji – Lietuvos bei Latvijos „Čili Pizza“ restoranų tinklų vadovė. Restoranų tinklui „SOYA“ pradeda vadovauti Jolita Balčienė, iki tol buvusi „Čili Pizza“ restoranų Vilniaus regiono vadove.

UAB „Čili Pica“ yra „Čili holdings“ dalis ir Lietuvoje turi 39 „Čili Pizza“ restoranus, (31 nuosavą ir 8 pagal franšizę). Latvijoje pirmasis „Čilija Pizza“ restoranas atidarytas 2002 m., šiuo metu kaimyninėje šalyje yra 21 restoranas (12 nuosavų ir 9 pagal franšizę).

UAB „Čili Pica“ pajamos 2019 m. pirmą ketvirtį augo 23 proc., palyginti su 2018 m. pradžia. Augimas fiksuotas ir visus praėjusius metus – palyginti su 2017 m., rezultatai geresni 12,5 proc. 2018 metus „Čili Pica“ baigė pajamas Lietuvoje padidinusi nuo 15,8 mln. (2017 m.) iki 17,8 mln. eurų.