Registrų centrui pateiktuose dokumentuose nurodoma, kad jis atšaukiamas „dėl prarasto pasitikėjimo, dėl jo paties kaltės“. „Čili“ atstovai VŽ sakė situacijos kol kas nekomentuosiantys. Su D. Vaitasiumi susisiekti VŽ nepavyko.

D. Vaitasius iki rugpjūčio 1 dienos vadovavo bendrovėms „Čili Holdings“, „Čili pica“, „Azijos skoniai“, dabar jų vadovai, atitinkamai: Marius Neviera, Sandra Stankevičiūtė, Jolita Balčienė.

Portalas 15min.lt skelbia, kad D. Vaitasius teigia, jog akcininkai nesilaiko susitarimų, jie jam esą skolingi „penkiaženklę sumą“. D. Vaitasius pažymėjo, kad jame nepatikę, jog akcininkas Linas Tadas Karosas į veiklą esą įtraukė vaikus, D. Vaitasius sako nusprendęs pasitraukti iš pareigų prieš tai sutaręs dėl išėjimo sąlygų. Pasak portalo, konfliktas jau persikėlė į Darbo ginčų komisiją.

Gegužę platintame pranešime bendrovė „Čili pica“ pranešė, kad jos pajamos 2018 metais, palyginti su 2017-aisiais, augo 12,5 proc. iki 17,8 mln. eurų, o šių metų pirmą ketvirtį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, – dar 23 proc. Pasak bendrovės, tai nulėmė pokyčių paketas, „kurį sukūrė ir įgyvendina Jonas Karosas kartu su seserimi Goda Karosaite, prisijungę prie bendrovės valdymo“.

Bendrovė „Čili Pica“ Lietuvoje turi 39 „Čili Pizza“ restoranus (31 nuosavų ir 8 pagal franšizę), bendrovė yra „Čili holdings“ dalis. „Čili Holdings“ taip pat valdo antrines įmones „Gamtos virtuvė“, „Azijos skoniai“ ir Latvijos „Čilija Pizza“. Įmonių grupėje dirba 950 darbuotojų.

„Čili Holdings“ vienintelė akcininkė yra L. T. Karoso valdoma bendrovė „LTk Capital“.