„Po priesaikos Seimo pirmininku tapęs Viktoras Pranckietis tikino, kad svarbiausia jo užduotis bus grąžinti pasitikėjimą Seimu. Jau kiek laiko stebime situaciją, kai Seimo pirmininko kolega Stasys Jakeliūnas daro viską, kad Lietuvos Respublikos Seimu būtų nebepasitikima ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Pirmuosius signalus jau gavome - „valstiečių“ spjūviai pasiekė tikslą“, - susidariusią situaciją vertina Seimo opozicijos lyderė V. Čmilytė-Nielsen.

Ji akcentuoja, kad viešojoje erdvėje pasirodžiusiomis spekuliacijomis dėl Lietuvos banko siekiama sumenkinti šalies centrinės finansų institucijos prestižą.

„Galima numanyti, kad Biudžeto ir finansų komiteto Seime pirmininko S. Jakeliūno veiksmai susiję su prasidėjusiomis rinkimų kampanijomis. Seimo opozicija norėtų aptarti kylančius klausimus su Lietuvos banko valdybos pirmininku“, - žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją kritiškai vertina liberalė V. Čmilytė-Nielsen.

Seimo opozicinių frakcijų posėdis su Lietuvos banko valdybos pirmininku V. Vasiliausku planuojamas balandžio 24 d. Seimo Konstitucijos salėje.