„Vykdome nuoseklią aptarnaujamos teritorijos plėtrą iš trijų didžiųjų Lietuvos miestų į aplinkui esančius regionus. Prienuose ir Birštone galėsime prekes tiekti dar daugiau nei 10 tūkst. gyventojų, o Birštone aptarnausime ir čia ilsėtis atvažiuojančius mūsų klientus iš Vilniaus ar Kauno“, - pranešime cituojamas „Barboros“ komercijos vadovas Andrius Jurgelevičius.

Pasak jo, plėtra kurortinėse vietovėse yra vienas svarbiausių „Barboros“ prioritetų. Šiuo metu „Barboros“ kurjeriai prekes veža į Palangą, Šventąją, Trakus, Birštoną, o netrukus pradės aptarnauti ir Juodkrantę, Pervalką bei Nidą.

„Pernai metų patirtis Palangoje ir Šventojoje parodė, kad mūsų pirkėjai labai vertina galimybę naudotis įprasta paslauga ir atostogų metu. Be to, kurortiniuose miestuose paprastai nėra didelių prekybos centrų, ten dažnai formuojasi eilės, tad „Barboros“ siūlomas asortimentas ir patogus pristatymas palengvina žmonių poilsį“, - sakė A. Jurgelevičius.

„Šiuo metu „Barboros“ kurjeriai Iš Vilniaus klientus aptarnauja iki Trakų, Kyviškių ir Nemenčinės, iš Klaipėdos - iki Kretingos, Gargždų ir Lingių, o iš Kauno pasiekia Zapyškį, Kulautuvą, Karmėlavą, Garliavą, Jonavą, o nuo balandžio ir Prienus bei Birštoną.

Skaičiuojama, kad „Barboros“ paslaugomis Lietuvoje gali pasinaudoti daugiau nei milijonas gyventojų.

ELTA primena, kad „Barboros“ kurjeriai nuo gegužės pradės pristatyti prekes ir Neringoje atostogaujantiems bei gyvenantiems žmonėms.