Dvi pirmosios „Barboros“ pirkinių stotelės pastatytos prie „Akropolio“ Verslo centro ir šalia „Circle K“ degalinės Ukmergės gatvėje. Kiekviename „Click & Collect“ terminale bus 39 dėžutės su dviem skirtingos temperatūros zonomis - vėsia ir šaldoma - į kurias bus sudėti produktai. Į naująją technologiją jos bandymo metu „Barbora“ investuoja apie 100 000 Eur.

„Išbandydami naują technologiją norime dar labiau praplėsti „Barboros“ klientų galimybes, leisti jiems patogiau planuoti laiką, derinti internetu užsakytų maisto prekių atsiėmimą su kitais planais. Ši paslauga pirmiausia skirta tiems, kas nori nepriklausyti nuo kurjerio atvykimo laiko, taip pat žmonėms, kurie nori atsiimti prekes tuo metu, kai „Barbora“ nedirba, pavyzdžiui vėlai vakare, naktį ar anksti ryte. Įvertinę pirmųjų maisto terminalų poreikį, klientų požiūrį ir atsiliepimus, 2019 m. spręsime apie tolesnę šio pristatymo būdo perspektyvą“, - sakė „Barboros“ direktorius Tomas Kibildis.

„Barboros“ pirkinių stotelės bus patogus sprendimas ir Vilniuje dirbantiems, bet užmiestyje - teritorijose, kurių neaptarnauja „Barboros“ kurjeriai, gyvenantiems pirkėjams. Jie galės sutaupyti laiko maistą ir kasdienes prekes užsisakę internetu, o pasiimti jas važiuodami namo.

Lyginant su įprastu pristatymu į namus klientai, besinaudojantys „Barboros“ maistomatais, pastebės keletą naujovių - minimalus prekių krepšelis šiam pristatymo būdui nebus taikomas. Prekių pristatymo ir atsiėmimo mokestis bus 0,99 Eur, o perkant už 39,99 EUR ar daugiau šis mokestis nebus taikomas.

Prekes iki 17.30 val. užsakę pirkėjai, jas atsiimti „Barboros“ pirkinių stotelėse galės jau nuo 19 val. ir padaryti tai bet kuriuo paros metu. Naujus užsakymus taip pat bus galima atsiimti nuo 8, 12 ir 16 valandos.

2014 m. veiklą pradėjusi „Barbora“ šiuo metu internetu užsakytas maisto ir kasdienes prekes gali pristatyti daugiau nei milijonui Lietuvos gyventojų Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos regionuose. 2018 m. balandį įmonė pradėjo veiklą Latvijoje, o 2018 m. spalį - Estijoje. „Barboros“ pardavimai Lietuvoje 2017 m. siekė 19,9 mln. EUR, Latvijoje - 3,2 mln. EUR be PVM. Planuojama, kad konsoliduoti įmonės pardavimai Lietuvoje ir Latvijoje šiais metais perkops 37 mln. EUR ribą.