„Paslaugas Klaipėdoje „Barbora“ pradės teikti nuo rugpjūčio 28 dienos popietės - „pirkimo langai“ klaipėdiečiams „Barboros“ sistemoje jau atidaryti, pirmieji užsakymai gaunami.

Iš pradžių, kol plačiau pristatysime paslaugos privalumus klaipėdiečiams ir įgysime lojalių pirkėjų, prekes pristatysime 3 automobiliais, o įmonės padalinyje uostamiestyje dirbs 28 darbuotojai“, - BNS atsiųstame komentare teigė „Barbora“ vadovas Tomas Kibildis.

Anot jo, iki metų pabaigos planuojama, jog Klaipėdoje dirbs 60 darbuotojų, o prekes klientams išvežios 8 automobiliai. „Barboros“ pradinė investicija į prekių skirstymo centro patalpas ir įrangą darbuotojams be automobilių siekia 125 tūkst. eurų.


„Planuojame, kad pradžioje aptarnausime apie 1000 pirkėjų per savaitę ir palaipsniui šis skaičius augs. Metų pabaigoje Klaipėdoje planuojame turėti 3500 lojalių pirkėjų, o vėliau užimti apie 2 proc. mažmeninės prekybos maisto produktais ir kasdienėmis prekėmis rinkos. Prekes klientams vešime Klaipėdos mieste, o vasaros sezono metu planuojame aptarnauti ir Palangą bei Šventąją bei pakeliui esančias gyvenvietes“, - teigė T. Kilbidis.

Maxima Grupė“ šių metų pradžioje už 1,4 mln. eurų įsigijo 100 proc. „Barboros“ akcijų paketą valdančią įmonę „Radas“. Pastarosios akcijas pardavė Nerijaus Numavičiaus kontroliuojama bendrovė „Tema Holdings“ ir Igno Staškevičiaus kontroliuojama „Kalpa“, kurioms atitinkamai priklausė 95 proc. ir 5 proc. „Barboros“ akcijų.

Lietuvoje „Maxima“ interneto parduotuvė atidaryta 2011 metų vasarį, o 2014 metų kovą ją perėmė grupės akcininkų įsteigta interneto parduotuvė „Barbora“. Bendrovė balandžio pradžioje pradėjo veiklą ir Kaune. Iki tol ji veikė tik Vilniuje.