Šįmet prie projekto jungiasi šalies verslo ir nuomonės lyderiai, o konkursas išsiplėtė net iki 12 kategorijų.

„Lietuvos paslaugų sektorius yra vienas sparčiausiai augančių Europoje. Inovatyvios, intelektualios ir naujausiais technologiniais sprendimais paremtos paslaugos, tampa konkurencingiausiomis mūsų šalies „prekėmis“. Būtent šis sektorius sukuria didžiausią pridėtinę vertę Lietuvoje – apie 68 proc. BVP ir apie 66 proc. darbo vietų. Šįmet norime įvertinti dar daugiau įvairiuose paslaugų sektoriuose veikiančių verslų, parodyti visuomenei mūsų talentų sukurtus sprendimus ir įteikti aukščiausio lygio įvertinimą“, – sako „Metų paslauga 2016“ komisijos pirmininkas, LVK prezidentas Valdas Sutkus.


Prie apdovanojimų vertinimo komisijos jau prisijungė visas desantas ekspertų ir verslo pasaulio atstovų.

Tai – biotechnologijų bendrovės „Biotechpharma“ valdybos pirmininkas prof. Vladas Algirdas Bumelis, „Swedbank“ Lietuvoje valdybos pirmininkė Dovilė Grigienė, visuomenės veikėjas, architektas, grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas, Lietuvos savivaldybių asociacijos direktorė Roma Žakaitienė, didžiausio šalies naujienų portalo DELFIverslo naujienų redaktorė Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė ir kt.

„Dažniausiai sėkmės sulaukia technologiškai pažangūs, sumanių ir kūrybiškų sprendimų sukūrę verslai. Tokiais tampa ne tik didžiosios bendrovės ir koncernai, bet besikuriančios, atviros naujovėms įmonės. Tokie verslai visada atkreipia ir mūsų žurnalistų dėmesį. Stengiamės geruosius pavyzdžius pristatyti visuomenei, nes tai, visų pirma, yra pavyzdys jaunimui, kad ir Lietuvoje galima įgyvendinti savo sumanymus ir iš to uždirbti“, – sako R. Lukaitytė-Vnarauskienė.

Organizatoriai Lietuvos įmones kviečia rungtis konkurse pagal kategorijas, kurios atspindi pagrindines paslaugų verslo sritis: „Metų teisės paslauga“, „Metų technologija“, „Metų prekybos sprendimas“, „Metų logistikos sprendimas“, „Alternatyvios energijos sprendimas“, „Metų sveikatos paslauga“, „Sėkmingas sprendimas užsienyje“, „Metų finansų paslauga“, „Pažangus mokslo sprendimas“, „Patraukliausias kaimo turizmo objektas“,„Metų komunikacijos paslauga“.

Iš visų dalyvių komisija išrinks pagrindinio konkurso prizo – „Metų paslauga 2016“ – laimėtoją.


Konkurso laureatai bus pagerbti apdovanojimų ceremonijos metu, kuri vyks rugsėjo 28 d. moderniame verslo centre „k29“, Vilniuje. Apie konkurso sąlygas ir atrankos kriterijus yra skelbiama „Metų paslaugos“ tinklalapyje adresu: www.metupaslauga.lt. Įmonių paraiškos priimamos iki rugsėjo 12 dienos.