Naujo LPK vadovo rinkimuose R. Dargis buvo vienintelis kandidatas. Iš 155 LPK delegatų suvažiavime dalyvavo 130, balsadėžėje rasti 129 balsai, 127 galiojantys, už R. Dargį balsavo 121 delegatas. Po rezultatų paskelbimo kalbėjęs R. Dargis pastebėjo, kad, artėjant Seimo rinkimams, LPK nariai turėtų dar aktyviau propaguoti savo Lietuvos viziją.

„Nuo to, kaip mes kalbėsime, kokius mes lūkesčius kelsime, kaip diskutuosime ir kokius sprendimus siūlysim, priklausys (...), kaip Lietuva pasirengs tam laikui, kai reikės gyventi, rodant, kokie mes esame konkurencingi ir stiprūs“, – kalbėjo LPK prezidentas.

Sveikinimo kalbą ceremonijoje sakęs premjeras Algirdas Butkevičius kaip vieną iš būsimų iššūkių šalies ekonomikai minėjo konkurencingumo didinimą ir pramoninkams žadėjo socialinio modelio priėmimą baigti iki liepos 1 d., taip pat išskyrė švietimo svarbą.

„Čia šiuo metu matau didžiausią problemą, ir jeigu mums pavyktų Seime priimti Mokslo ir studijų įstatymą, tai galėtume pasakyti, kad čia judame teisinga kryptimi“, – kalbėjo A. Butkevičius.

LPK suvažiavimas šaukiamas kas ketverius metus, jo metu renkamas ir tvirtinamas konfederacijos prezidentas.

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos prezidentas R. Dargis LPK prezidentu buvo išrinktas 2012 m.

Konfederacijos prezidento kadencija trunka ketverius metus, tas pats asmuo konfederacijai negali vadovauti daugiau kaip dvi kadencijas iš eilės.