Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė BNS antradienį informavo, kad sausį nebus šaukiama neeilinė sesija, per kurią anksčiau ketinta patvirtinti naująjį Darbo kodeksą.

„Jau akivaizdžiai matome, kad rudens sesijoje mes iš komiteto (Socialinių reikalų ir darbo komiteto - BNS) svarstymui į posėdžio salę negausime projektų (socialinio modelio - BNS), todėl baigsime rudens sesiją. Nebus pratęsta“, - BNS sakė Seimo vadovė.

Pasak L.Graužinienės, komitetas projektą turės apsvarstyti iki kovo.

„Tarpsesijiniu laikotarpiu komitetas dirbs, tikimės, kad pirmuosiuose (pavasario sesijos, kuri prasideda kovo 10 dieną - BNS) posėdžiuose mes turėsime išvadas“, - tvirtino L.Graužinienė.

Seimo pirmininkė lapkričio pabaigoje parlamentarams teigė, kad sausį parlamentas dirbtų tik tokiu atveju, jeigu projektą apsvarstys ir išvadą iki Kalėdų pateiks Socialinių reikalų ir darbo komitetas. Anksčiau ji yra pareiškusi, kad įstatymų nepriėmus iki sausio vidurio, pavasarį tai padaryti būsią sudėtinga.

Premjeras Algirdo Butkevičius lapkričio pradžioje tvirtino, kad socialinio modelio nepatvirtinus iki Kalėdų, tai Seimas turės padaryti iki sausio vidurio.