„Tarp 2014 m. liepos 3 d. ir 2014 m. liepos 4 d. Šiauliuose banko darbuotoja galimai apgaule suklastojo banko klientės parašą kasos išlaidų orderiuose ir nutraukė terminuoto indelio sutartį, įgydama 21 054,56 eurų“, - skelbiama Šiaulių apskrities pradėtų ikiteisminių tyrimų suvestinėje.

DELFI pavyko išsiaiškinti, kad į policiją kreipėsi bankas, sulaukęs mirusios banko klientės turto paveldėtojų pretenzijų – jie pasigedo padėtų pinigų.

„Banko klientė mirė ir jos turto paveldėtojai kreipėsi į banką, norėdami pasiimti indėlį. Paaiškėjo, kad jo nėra, neva jis paimtas pernai liepą“, - DELFI kalbėjo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Gailutė Smagriūnienė.

Pasak jos, į policiją kreipėsi ne paveldėtojai, o bankas.

„Bankas aiškinosi situaciją ir jam kilo įtarimų, kad parašas yra suklastotas. Kai surinko visą medžiagą, bankas kreipėsi į mus“, - dėstė ji.

Bankas patvirtino, kad galimai pinigai buvo pasisavinti.

„Šiuo metu galimai sukčiavusi darbuotoja banke nebedirba – ji buvo atleista. Dėl paties įvykio ir su juo susijusių aplinkybių plačiau komentuoti bankas negali, nes tai yra teisėsaugos institucijoms perduotos informacijos, dėl kurios pradėtas ikiteisminis tyrimas, dalis“, - DELFI komentavo banko Rinkodaros ir komunikacijos departamento direktorė Daiva Grikšienė.

Bankas ketina atlyginti visus nuostolius dėl galimo banko darbuotojos sukčiavimo.