„Siemens“ arenos generaliniu direktoriumi paskirtas ilgametis įmonės darbuotojas Juras Vėželis, iki šiol užėmęs „Siemens“ arenos direktoriaus pavaduotojo pareigas.

„Cido“ arenos generaliniu direktoriumi paskirtas nuo pat arenos atidarymo joje dirbęs Tomas Inčikas, iki šiol buvęs „Cido“ arenos generalinio direktoriaus pavaduotoju.

J. Vėželis ir T. Inčikas pakeitė abiejų arenų generalinio direktoriaus pareigas užėmusį Dainių Visacką, kuris nusprendė užsiimti nuosavu verslu.

„Noriu padėkoti buvusiam arenų vadovui už veiklą mūsų įmonių grupėje ir tikiu, kad naujieji arenų vadovai sėkmingai tęs pradėtus darbus bei drąsiai įgyvendins naujas idėjas, kurios į „Siemens“ ir „Cido“ arenas pritrauks dar daugiau naujų renginių bei dar labiau džiugins Vilniaus, Panevėžio ir visos Lietuvos žiūrovus“, – apie pokyčius arenose sako įmonių grupės „SEVEN Entertainment“ valdybos pirmininkas Rimantas Bukauskas.

Naujieji arenų vadovai imtis kardinalių pokyčių arenose neketina, tačiau kaip prioritetinį tikslą įvardina aukščiausio lygio renginių skaičiaus didinimą.

„Judėsime tik į priekį. Pirmojo šių metų pusmečio rezultatai buvo labai geri. Šis pusmetis „Siemens“ arenoje buvo rekordinis renginių skaičiumi, o antrasis metų ketvirtis išsiskyrė arenoje apsilankiusių žiūrovų skaičiumi. Tačiau mes tikrai nesustosime. Nuolat pildomas antrojo pusmečio renginių grafikas ir jau dabar matome, kad turėsime ne mažiau kaip dešimt labai stiprių renginių, kurių kiekvienas gali tapti anšlaginiu. Taigi, ir antrajam metų pusmečiui prognozės labai palankios. Didelį dėmesį ketinu skirti ir arenos modernizavimui. Arena visuomet siekė ir buvo tarp moderniausių, sieksime šį statusą išlaikyti. Tam arenoje ruošiame ne vieną naujovę, kurią pristatysime artimiausiu metu“, – atskleidžia „Siemens“ arenos generalinis direktorius J. Vėželis.

„Per penkerius metus „Cido“ arena tapo vienu iš patraukliausių ir palankiausiai panevėžiečių vertinamų kultūros ir pramogų objektų regione. Nors dėl mažesnio Panevėžio gyventojų skaičiaus ir mažesnės gyventojų perkamosios galios, lyginant su Vilniaus ar Kauno gyventojais, į areną ne visada pavyksta pritraukti didžiausius koncertus organizuojančius renginių organizatorius, renginių asortimento plėtra bus viena iš prioritetinių sričių. Taip pat stengsiuosi, kad dar geriau būtų išnaudotas tiek arenos išskirtinumas – dviračių trekas, tiek ir jos universalumas, leidžiantis rengti itin skirtingo pobūdžio renginius“, – sako „Cido“ arenos generalinis direktorius Tomas Inčikas.