„Sakyčiau, buvo pakankamai neblogi metai. Jautėme tam tikrą atsigavimą po 2008 metų krizės, bet kažkokių stebuklų, proveržių, kurie buvo užprogramuoti mūsų dokumentuose, mūsų valstybės strategijose, deja, neišvydome“, - kalbėjo S. Besagirskas.
 
Anot pašnekovo,verslas buvo paliktas vienas,be valstybės intervencijos, tai reiškia, kad valstybė nesprendė tų ilgalaikių problemų, todėl verslas negali augti greičiau. Verslas augo, bet augo tik dėl savo pastangų.
 
Pasak S. Besagirsko, 2014 metais tikimąsi glaudesnio verslo ir valdžios dialogo:
 
„Verslas jau seniai svajoja, kad  valdžia padės nugalėti tas kliūtis, kurias sėkmingai įveikė estai ar kai kurios kitos Europos Sąjungos šalys. Nemanau, kad estų verslininkai kažkuo ypatingi ar pranašesni.“
 
Deja, Estijos vyriausybės veiksmai, pasak pašnekovo, yra daug efektyvesni. Tuo metu mūsų silpnoji grandis yra valstybės valdymas. S. Besagirskas tikisi, kad šiais metais bus esminių pokyčių, sprendžiant darbo santykių lankstumo, energetinių išteklių kainų, biurokratinės naštos mažinimo ir kitus klausimus.
 
Lietuvos  smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininko pavaduotojas Artūras Mackevičius apie 2013 metus kalba su didesniu optimizmu. Pasak jo, metai buvo neblogi, tačiau klaidų išvengti  nepavyko:
 
„Metų pradžioje nemažų problemų sukėlė staigus minimalios algos didinimas. Gerokai padidėjo bankrotų skaičius. Ūkio ministerijos duomenimis, bankrutavusių ir uždaromų įmonių pernai pagausėjo 25 procentais.“
 
Anot A. Mackevičiaus, tai atsakymas tiems, kurie teigia, kad tokie sprendimai esą nedaro įtakos ekonomikos vystymuisi ir neturi jokių pasėkmių.