Svečiams buvo skirtos dvi zonos – „Deimantinė“ ir „Auksinė“.

Pačioje prabangiausioje „Deimantinėje“ zonoje po pirmosios forumo dienos laiką leido keliasdešimt žmonių. Čia skambėjo gyvai atliekama muzika, svečiai vaišinosi gurmaniškais užkandžiais, įvairiais vynais.

Tarp svečių buvo galima išvysti ir žinomų veidų. Vienas iš jų – žinomas Kauno verslininkas, „Bike Show Millenium“ organizatorius Julius Urbaitis ir kiti.

Kiek vėliau "Deimantinėje" zonoje pasirodė ir šeštadienį ant scenos pabuvoję Owenas Fitzpatrickasir Rudolphas Schenkeris, sekmadienį pranešimą pristatysiantis Ilja Laursas.

Tuo tarpu „Auksinė“ zona buvo sausakimša. Čia taip pat buvo gyvai atliekama muzika, svečiai buvo vaišinami vynu bei užkandžiais. Tarp svečių buvo žinomas stilistas Mantas Petruškevičius, žinomo krepšininko Šarūno Jasikevičiaus jaunesnysis brolis Vytenis bei kiti žinomi veidai.

„Forum One“ – tai universali patirtis visiems, nuolat tobulėjantiems ir visuomet žingsniu priekyje esantiems lyderiams. Finansų valdymas, neurolingvistinis programavimas, asmeninis tobulėjimas, užimtumo vadyba, įtakos menas, naujų rinkų atradimas – kiekvienos srities ekspertas Numeris Vienas čia pristatė ar dar pristatys savo žinias ir patirtį.