Ant kiekvienos kortos pavaizduotos ryškesnės Rusijos organizuoto nusikalstamumo figūros, rašo newsru.com ir russianmafiacards.com.

V. Antonovui priskirta mažiausia galima korta – kryžių dviakė.

Prie V. Antonovo kortos primenama, kad jam domintis Švedijos automobilių koncernu SAAB, JAV bendrovė „General Motors“ jį kaltino turint ryšių su Rusijos mafija.

Tarp mafijos kortų yra ir A. Antonovo tėvas Aleksandras, kuriam taip pat priskirta žemiausia galima korta.

Milijardierius verslininkas V. Antonovas, turintis olandų automobilių gamintojo „Spyker“ akcijų, šiuo metu gyvena Londone.

Vladimiras ir jo tėvas A. Antonovas įsteigė bendrovę „Convers Group“ 2004 m. (į kurią pervedė savo akcijas iš Ukrainos „Conversbank“ ir Lietuvos banko „Snoras“, kuris 2005 m. tapo pagrindiniu Latvijos „Krajbanka“ akcininku). „Akademchembank“ ir „Conversbank“ yra neoficialiame kredito įstaigų juodajame sąraše, kurias Ukrainos centrinis bankas įtaria pinigų plovimu.

Dėl viso šito Didžiosios Britanijos finansų rinkos priežiūros tarnyba (FSA) atmetė V. Antonovo prašymą atidaryti banko skyrių Jungtinėje Karalystėje.

Rusijos tyrimų institutas yra pakankamai anonimiškas, jis nenurodo savo kontaktų ir tyrėjų pavardžių.

Mafijos kortos bus dovanojamos kongresmenams, specialiųjų tarnybų darbuotojams ir tvarkos sergėtojams, kurie „turi pažinoti priešą“.

Sumanymo autorių nuomone, kortos padės veiksmingiau kovoti su rusakalbiais nusikaltėliais, kurie didina savo įtaką ne tik JAV, bet ir visame pasaulyje. Kasmet kortų kaladė „Rusų mafija“ pasipildys naujais veidais ir bus pakartotinai perleidžiama. Tiesa, sumanymas gresia tarptautiniu skandalu.