Be to, kitąmet numatoma parduoti Lietuvos žemės ūkio banką, "Lietuvos avialinijas" (LAL), "Klaipėdos transporto laivyną", nuo "Lisco" atskirtą "Lietuvos jūrų laivininkystę".

Tačiau tikėtina, kad Seimui pateikta 2002 metų Privatizavimo fondo lėšų sąmata kitais metais bus tikslinama, nes vargu ar Vyriausybei pavyks parduoti elektros skirstomuosius tinklus bei LAL.

Ūkio ministras Petras Čėsna yra minėjęs, kas skirstomųjų tinklų privatizavimui bus pasirengta tik 2002 metų pabaigoje, o dėl LAL privatizavimo dar esama įvairių abejonių - šis procesas gali būti iš viso sustabdytas.

Šiemet Vyriausybė iš privatizavimo planavo gauti 1,194 mlrd. litų, tačiau realiai bus gauta gerokai mažiau. Per devynis šių metų mėnesius iš privatizavimo gauta 427 mln. litų. Pernai iš privatizavimo gauta 1,097 mlrd. litų įplaukų.

2002 metais gyventojų santaupoms atkurti siūloma skirti 43 mln. litų Privatizavimo fondo lėšų, o į Rezervinį fondą pervesti 790,4 mln. litų. Šio f ondo lėšos bus naudojamos pensijų reformai, ūkio funkcionavimui palaikyti ekstremalių situacijų bei ekonominio nestabilumo sąlygomis bei vykdyti valstybės įsipareigojimus, susijusius su valstybės skola.

Pagal dabar galiojančius įstatymus rezerviniam fondui bei gyventojų santaupoms atkurti turi būti skirta ne mažiau kaip du trečdaliai Privatizavimo fondo lėšų.