"Investavome ir investuojame į lyderius. Koncentruojamės apie vieną ašį, kad galėtume įvykdyti didelius projektus. Grupės tikslas - kitąmet patekti į didžiausių Lietuvos įmonių dešimtuką", - dineraščiui "Verslo žinios" sakė "Rubikon" grupės tarybos pirmininkas Andrius Janukonis.

Grupės įmonių struktūra kol kas neatskleidžiama, tai žadama padaryti kitų metų sausį, baigus valdymo pertvarką. Dabar įmonių grupėje yra 20 bendrovių, kurių turtas siekia 150 mln. litų, jose dirba 1,1 tūkst. žmonių.

Apie trečdalį grupės apyvartos sudarys energetikos įrengimų gamyba, diegimas ir priežiūra. Dar ketvirtis veiklos bus komunalinės paslaugos - pastatų priežiūra, energetikos įrenginių eksploatacija.

Kiti grupės verslai - mažmeninė prekyba, aplinkos priežiūra, investicijos į nekilnojamąjį turtą bei pramogų parkas Vilniuje.

"Rubikon" grupę valdo septyni fiziniai asmenys, turintys po 14,29 proc. bendrovės akcijų, - tai A. Janukonis, Darius Leščinskas, Arūnas Mačiuitis, Gintautas Jaugielavičius, Rimantas Bukauskas, Remigijus Lapinskas, Linas Samuolis.