Pasak dienraščio, "Auchan" tikslas Lietuvoje rasti vieną dvi prekes iš vadinamųjų didelės apyvartos prekių, dėl kurių pirkėjas eitų apsipirkti į šį tinklą. Lietuvoje "Auchan" kol kas perka iš keturių įmonių - "Utenos trikotažo", "Aliejaus", "Plastos" ir , "Interscalit".

Pasak "Carrefour" Globalinio tiekimo biuro Varšuvoje vadovo Žano Kristofo Renardo, Lietuvos įmonės pasižymi gana žemomis sąnaudomis, gera produkcijos kokybe ir geru darbo organizavimu, o svarbiausia - lankstumu bei lenkia kitų šalių įmones tekstilės ir namų tekstilės srityse.

Kol kas "Auchan" prekes perka tik su gamintojų prekiniais ženklais, tačiau pradeda galvoti ir apie savąjį ženklą ir tikisi, kad per dvejus trejus metus jį sukurs ir įdiegs.

Lietuvos bendrovės tiekimus "Auchan" prekybos centrams Lenkijoje vadina žvalgytuvėmis ir tvirtina, kad pajėgtų prekes pateikti prancūzų tinklo parduotuvėms ne tik Lenkijoje.

Šiaulių bendrovė "Interscalit", gaminanti antklodes, pagalves, čiužinius, su "Auchan" Lenkijoje bendradarbiauja nuo šių metų pradžios. "Auchan" pažįsta ir įmonę "Utenos trikotažas". Bendrovė tinklui parduoda marškinėlius moterims ir vaikams.

"Carrefour" savo ateities planuose įrašė: rasti Lietuvoje efektyvų, konkurencingą tiekėją, kuris galėtų pristatyti Lietuvos produktus į tarptautines sistemas.

Be jau rastų Lietuvos įmonių apžiūrėjimo (audito), kita jų veiklos kryptis būtų išanalizuoti maisto prekių importo galimybes ir toliau užsiimti ne maisto prekių (pavyzdžiui, sodo baldų ar higienos prekių) importo galimybių paieška.

Iki šių metų spalio kompanija planuoja Lietuvos įmonėse atlikti aštuonis auditus.

Nuo 2002 metų vasaros atidarytas "Carrefour" biuras Lenkijoje turi ryšius su 103 Lietuvos įmonėmis, iš kurių 35 - lengvosios pramonės (tekstilė, siuvimas, audiniai), 50 - namų apyvokos (staltiesės, lentynos, sodo baldai ir t.t.) ir 18 - maisto pramonės įmonių. Kol kas nekonkretizuojama, su kuriomis Lietuvos įmonėmis yra kalbamasi dėl tiekimų, tačiau greičiausiai, pasak "Verslo žinių", viena iš tokių bus bendrovė "Vičiūnai".

"Carrefour" neplanuoja Lietuvoje atidaryti savo parduotuvės.