Ekonominio švietimo organizacijos "Lietuvos Junior Achievement" Vilniuje organizuotoje moksleivių bendrovių mugėje ji surinko daugiausiai balų ir pelnė pripažinimą, kad joje moksleiviai geriausiai realizavo verslo idėjas bei praktiškai taikė ekonomikos sąvokas, kurių kaip teigia organizatoriai, tokioje įmonėje pritaikoma 103.

Pirmosios Lietuvoje universitetinės mokyklos gabiems moksleiviams iš visos šalies auklėtinių įsteigta "Alko" užsiėmė kompiuterinėmis programomis bei teikė paslaugas, dalis idėjų buvo tęstinės, dalis - visiškai naujos. Prekybos ir stendų sesijos nominacijoje taip pat nugalėjo "Alko".

Dvi nominacijas laimėjo kitos Kauno gimnazijos - "Saulės" gimnazijos moksleivių bendrovė "Saulita". Ji laimėjo daugiausiai žiūrovų simpatijų, taip pat parodė geriausią prisistatymą. Ši bendrovė gamino suvenyrus - pakabukus raktams su gimnazijos simbolika.

Geriausią savo veiklos ataskaitą parengė prekybos bendrovė "Šypsena", įsteigta Raseinių technologijos ir verslo mokyklos moksleivių.

Moksleivių akcinės bendrovės yra viena iš "Lietuvos Junior Achievement" vykdomų ekonominio švietimo programų. Įkurdami trumpalaikę akcinę bendrovę ir ją valdydami pagal bendrovės veiklos įstatus, moksleiviai tiria rinką, parduodami akcijas, sukaupia pradinį kapitalą, gamina bei parduoda savo produkciją arba teikia paslaugas ir tvarko visą bendrovės veiklos apskaitą.

Nuo tikros firmos moksleivių bendrovė skiriasi tik tuo, kad turi ribotą kapitalą, veikia ribotą laiką, šiek tiek yra supaprastinta buhalterinė apskaita ir mokesčių sistema. Tokia bendrovė moka registracijos bei pelno mokesčius "Lietuvos Junior Achievement".

2002-2003 mokslo metais 32 Lietuvos miestuose ir miesteliuose, 59 mokyklose veikė 80 mokomųjų moksleivių bendrovių. 2002-2003 mokslo metais pagal "Lietuvos Junior Achievement" programas mokosi 18 tūkst. moksleivių. "Lietuvos Junior Achievement" yra asocijuota "Junior Achievement International" narė. Nuo 1993 metų ji turi licenciją naudotis šios tarptautinės organizacijos mokomąja medžiaga, ją modifikuoti pagal vietos poreikius. Finansiškai ir struktūriškai "Lietuvos Junior Achievement" nuo "Junior Achievement International" nepriklauso.