Dizainerė tvirtina numačiusi naują vietą „Salionui“, o sprendimą priėmusi po to, kai sužinojo, kad parduotuvėje savininkai nusprendė prekiauti ne tik jos, bet ir kitų kūrėjų darbais.

„Aš iš karto pasakiau, jeigu atsiranda kažkas kito, tai jau čia nebe mano boutique’as, tai aš ir atsisakau dalyvauti tame“, – apie pasikeitimus DELFI sakė dizainerė.

Ir pridūrė, jog iš pradžių su savininkais buvo tartasi, kad šiame salone bus prekiaujama tik jos kurtais drabužiais. Štai todėl buvo sukurtas savitas interjeras, kurį dizainerė kūrė kartu su drauge.

„Interjeras sukurtas taip, kaip aš įsivaizduoju, be to, salonas yra mažas. Jei iš karto būtų buvę pradėta kurti „multibrandinį“ boutique’ą, tai gerai, reikėjo nuo to ir pradėti, o kai paima, pasinaudoja, padaro, o po to sako „pardavinėsiu tą, tą ir aną“, – piktinosi kūrėja.

S. Straukaitės manymu, jos vardas išpopuliarino vietą, suformavo salono įvaizdį. Jos teigimu, jokių juridinių susitarimų nesudaryta, nes bendrovė, valdanti saloną, priklauso giminėms.

Pavadinimą pakeitusiame salone šiuo metu dar galima nusipirkti dizainerės kurtų drabužių, kurie yra likę nuo praėjusių sezonų.

„Mes anksčiau dirbome su Sandra. Jau iš pradžių buvo taip, lyg S. Straukaitė atidarė savo saloną, tačiau iš tikrųjų įmonė pasamdė dizainerį ir ten buvo tik S. Straukaitės drabužiai. Dabar mes pakeitėme asortimentą ir pavadinimą“, – DELFI patikino parduotuvę valdančios bendrovės „Baltic Brands“ direktorė Jurgita Kuzmickaitė.

Pašnekovė tikisi, kad dizainerė ir ateityje bendradarbiaus su salono savininkais.

„Pradinė koncepcija buvo tokia - salonas bus jos vienos, bet visi labai gerai suprantame, kad būti vienai yra labai didelė prabanga. Tai yra daugiau finansiniai reikalai, negu kažkokie kiti“, – tvirtino J. Kuzmickaitė.

Anot jos, „niekas specialiai nesinaudojo dizainerės vardu, tiesiog susidarė tokia situacija“.

Kaip praneša salono savininkai, jame bus galima įsigyti dizainerių Kristinos Kruopienytės, Dianos Paukštytės, Sonatos Bylaitės, tandemo „LT United“ bei užsienio kūrėjų drabužių ir aksesuarų.