„Girtekos“ įmonių grupė skiria itin didelį dėmesį savo valdomų transporto priemonių parko efektyvumui, nuolatos investuoja į naujus vilkikus, verslo skaitmenizavimą ir taip prisideda prie emisijų mažinimo bei klimato kaitos stabdymo tikslų“, – pranešime teigė „Swedbank“ Verslo klientų tarnybos vadovas Antanas Sagatauskas.

„Girtekos“ grupės finansų direktorius Vytenis Šukys teigia, kad įmonė nuosekliai siekia patekti tarp dešimties didžiausių logistikos kompanijų Europoje bei nuolat atnaujina savo vilkikų parką.

„Aktyviai dalyvaujame tarptautinėse kapitalo rinkose, tačiau ir toliau išlaikome savo kryptį finansuoti verslo dalis Lietuvos bankuose. Nuolat atnaujiname savo vilkikų parką, kuris yra vienas jauniausių industrijoje, o tai lemia gerėjančias vairuotojų darbo sąlygas, didesnį eismo saugumą ir mūsų klientams leidžia mažinti tiekimo grandinių emisijas“, – sako V. Šukys.

Pavasarį „Swedbank“ taip pat suteikė 29 mln. eurų paskolą su „Girtekos“ įmonių grupe susijusiai bendrovei nekilnojamo turto (NT) plėtros bendrovei „Sirin Development“, kuri Liepkalnio rajone Vilniuje plėtoja sandėlių projektą.

„Girteka“ yra didžiausia nuosavą vilkikų parką Europoje valdanti bendrovė, kasmet pervežanti daugiau kaip 880 tūkst. krovinių, turinti daugiau kaip 9 tūkst. vilkikų, dirbančių Europoje ir Skandinavijoje.