„Dėmesio! Dėl vykstančių dujotiekio pažeidimo likvidavimo darbų uždaryta dalis Vilkpėdės g. Rinkitės apvažiavimus Naugarduko ir Tūkstantmečio gatvėmis. Savanorių pr. kursuoja 24 maršruto autobusai ir 4,6, 12, 13, ir 18 maršrutų troleibusai, galimi laikini jų nukrypimai nuo tvarkaraščių“, – rašoma SĮ „Susisiekimo paslaugos“ feisbuko paskyroje.

Skaitytojai pranešė, jog eismas sustojo išvažiavimuose iš Vilniaus - Molėtų plente, Kauno kryptimi. Savaitgalio sulaukę vilniečiai traukia prie jūros ar kitų vandens telkinių.

Žinia keliaujantiems prie jūros

Dėl magistraliniame kelyje A1 ties Kaunu vykdomų darbų ir eismo ribojimų, gyventojai raginami rinktis alternatyvius maršrutus. Magistralė A1 ties prekybos centru "Mega" Magistralė A1 ties prekybos centru "Mega".

Kaip praėjusį penktadienį pranešė Automobilių kelių direkcija, savaitgaliais ir piko metu čia formuojasi automobilių spūstys.

Direkcija primena, kad ties Kaunu vykdomi intensyvūs kelio remonto darbai: 91-ajame kelio Vilnius-Kaunas-Klaipėda kilometre vyksta intensyvūs kelio remonto darbai, 99-ajame kilometre baigiama naujo tilto per Nerį statyba. Kiek toliau, važiuojant link Klaipėdos, 102–107 kilometruose pertvarkoma pavojingiausia valstybinės reikšmės kelių tinkle esanti sankryža, statomas viadukas ir jungiamieji keliai.

„Lietuvos automobilių kelių direkcija prašo vairuotojų kantrybės ir supratingumo, nes dėl orų sąlygų kelių statybos sezonas Lietuvoje trunka gerokai trumpiau nei 12 mėnesių, o intensyviausias darbų metas dažnai sutampa su keliavimo sezonu“, – rašoma pranešime.

Pasak direkcijos, eismo ribojimai galimi ir atskiruose Vilnius-Kaunas kelio ruožuose, kur baigiami rekonstravimo darbai. Keliautojams rekomenduojama rinktis alternatyvius į pajūrį vedančius maršrutus.

Vykstantiesiems Vilnius-Klaipėda kryptimi rekomenduojama rinktis kelią per Panevėžį, Musninkus, Jonavą, Kėdainius ar kitus maršrutus, aplenkiant Kauną. Vykstantiesiems iš Marijampolės link Klaipėdos galimas maršrutas per Šakius. Magistralėje A1 ties Kaunu vidutinis paros eismo intensyvumas yra didžiausias Lietuvoje ir siekia daugiau nei 50 tūkst. automobilių per parą.