Anot Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovo Aurimo Stikliūno, sparčiai augant skrydžių paklausai, tikėtina, birželis bus keleivinės aviacijos atsigavimo lūžio taškas.

„Nuo birželio lėktuvai dažniau skraidys į emigrantams aktualius miestus, atostogauti besiruošiantys žmonės taip pat gali rinktis keliones iš plataus spektro alternatyvų, tačiau visi būtiniausi saugumo reikalavimai lieka tokie pat aktualūs“, – pranešime sakė A. Stikliūnas.

Vilniaus nuo birželio vyks skrydžiai į Milaną, Liverpulį ir Londono Lutono oro uostą, Berlyną, Frankfurtą, Brėmeną, Lidsu, Briuselį, Veneciją, Vieną („Ryanair“), Bilundą Danijoje, JK Donkasterį, Birmingemą, Milaną, Nicą („Wizzair“), Londono Gatviko oro uostą, Dubliną („Air Baltic“), Helsinkį („Finnair“).

Be to, „Ryanair“ nuo birželio taip pat skraidins iš Vilniaus į Korfu salą ir Chaniją Graikijoje, Romą, Maltą, „Air Baltic“ – į Dubrovniką, „Wizz Air“ – į Larnaką, Santorinio ir Zakinto salas Graikijoje

Nuo birželio pabaigos planuojami skrydžiai į Belfastą („Wizzair“), Briuselį („Brussels Airlines“), Oslą („Norwegian Air Shuttle“).

Kauno vys skrydžiai į Olesiundą, Bergeną ir Eindhoveną („Wizzair“), Bristolį, Edinburgą, Londono Stanstedą, Milaną, Neapolį ir Riminį, Kelną, Kopenhagą, Maljorką, Šanoną („Ryanair“).

Iš Palangos nuo birželio suplanuoti skrydžiai į Londono Stanstedą ir Dubliną („Ryanair“), o mėnesio pabaigoje – į Lutoną ir Oslą („Wizzair“). Be to, Skandinavijos oro bendrovė SAS nuo birželio 30 dienos atnaujins skrydžius į Oslą.