Kaip rašoma pranešime, esamas „Scania“ generalinis direktorius ir prezidentas Henrikas Henrikssonas įmonę palieka joje praleidęs 23 metus. „Scania“ vadovo pareigos jam buvo patikėtos pastaruosius 5 metus. H. Henrikssonas generalinio direktoriaus karjerą tęs „H2 Green Steel“ įmonėje, kurios tikslas – pradėti plieno gamybą tvariu būdu nuo 2024 m.

„Esame nusiminę, jog H. Henrikssonas palieka „Scania“ ir „Traton“ šeimą, tačiau kartu didžiuojamės jo sprendimu priimti tokį didelį naują iššūkį, puikiai derantį su unikalia tvarumo lyderio patirtimi. Mūsų pramonė taip pat pajus naudą, kurią teiks netaršiu būdu gaminamas plienas. Naują H. Henrikssono įmonę stebėsime su dideliu susidomėjimu“, – sako Matthiasas Griundleris, „Traton SE“ generalinis direktorius ir „Scania“ valdybos pirmininkas.

Paskirtasis „Scania“ prezidentas C. Levinas prisijungė prie „Traton SE“ 2019 m., o karjerą „Scania“ pradėjo dar 1994 m. Nuo to laiko jis ėjo įvairias vadovo pareigas ir sukaupė didelę tarptautinę profesinę patirtį. Prieš prisijungdamas prie „Traton“, jis buvo „Scania“ vykdomuoju viceprezidentu ir pardavimo bei rinkodaros vadovu.

„Neapsakomai didelė garbė tapti generaliniu direktoriumi įmonėje, kuri padarė tokią reikšmingą įtaką mano gyvenimui ir karjerai. Su pasauline „Scania“ komanda stengsiuosi toliau siekti tvarios transporto sistemos. Kartu su stipriu „Traton Group“ prekės ženklu mes tęsime sėkmingą Henriko darbą ir sukursime verslui, visuomenei ir aplinkai geresnį mobilumo pasaulį“, – teigia C. Levinas.