Jos teigimu, pokyčiai įsigalios nuo pirmadienio, o toks sprendimas priimtas dėl įtemptos koronaviruso situacijos šalyje ir kritusių keleivių srautų.

„Fiksuojame keleivių srautų mažėjimą: darbo dienomis, priklausomai nuo maršruto, srautai mažesni 30–40 proc., savaitgaliais – iki 50 proc., lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Todėl, kaip ir pirmosios bangos metu, priimame atsakingus sprendimus ir mažiname reisų skaičių, bet išlaikome būtinąjį susisiekimą“, – pranešime cituojamas „LTG Link“ vadovas Linas Baužys.

Reisų pokyčiai vyks šiuose maršrutuose: Vilnius–Jašiūnai, Vilnius–Oro uostas, Vilnius–Varėna–Marcinkonys, Vilnius–Trakai, Vilnius–Kaunas, Vilnius–Turmantas, Kaunas–Marijampolė, Radviliškis–Šiauliai–Mažeikiai, Šiauliai–Panevėžys–Rokiškis, Klaipėda–Šilutė.

Be to, dar 14-oje šių maršrutų reisų keisis traukinių kursavimo laikas.

Anot įmonės, peržiūrėti atnaujintus tvarkaraščius keleiviai galės nuo penktadienio internetinėje svetainėje www.traukiniobilietas.lt.

Pasak „LTG Link“ vadovo, didžiausias dėmesys šiuo metu skiriamas darbuotojų ir keleivių saugumui. Traukiniuose vėl įvestas šachmatinis sėdėjimo principas, tarp keleivių išlaikant vieno metro atstumą, jie privalo dėvėti burną ir nosį dengiančias kaukes, įlipdami į traukinį – dezinfekuoti rankas.

Dezinfekcinio skysčio, skirto rankoms, dozatoriai, įrengti prie kiekvienų traukinio durų.