Pasak bendrovės pranešimo, nuo spalio 4-osios iš Estijos Paldiskio į Kapelskarą Švedijoje plaukios du DFDS keltai, o reisai vyks po du kartus per dieną bene kasdien. Antrasis šiuo reisu plaukiosiantis keltas į šį maršrutą perkeliamas dėl nepakankamų srautų uždarius jūros kelią iš Paldiskio į Suomikos Hanką.

DFDS savo reisų Paldiskis-Kapelskaras skaičių didina nuo 14 iki 22 kartų savaitę.

„Keleivių ir krovinių transportavimo poreikis maršrutu iš Estijos į Švediją išlieka didelis – mūsų klientai nuolat teiraujasi apie galimybę šiuo jūros keliu naudotis dažniau“, – pranešime cituojamas DFDS viceprezidentas ir veiklos Baltijos šalyse vadovas Andersas Refsgaardas.

„Deja, bet jūrų kelią iš Paldiskio į Hanką uždarome, nes pastaruoju metu fiksavome mažėjantį šio maršruto populiarumą, reiškia – ir klientų poreikį juo plaukti. Klientai, kuriems aktualūs reisai iš Estijos į Suomiją, galės plaukioti kitais mūsų reisais Talinas-Helsinkis ir Muga-Vuosaris“, – pridūrė jis.

DFDS pažymi, kad šie pokyčiai įtakos įgulos narių skaičiui neturės.

DFDS Baltijos jūroje taip pat aptarnauja keltų linijas iš Klaipėdos į Vokietijos Kylį, Švedijos Karlshamną ir Danijos Kopenhagą, teigiama bendrovės pranešime.