„Birželio viduryje atnaujinome maršrutą iš Vilniaus į Varšuvą, kuriuo per pirmąsias keturias savaites pasinaudojo arti 2000 keleivių. Keleivių srautas nuolat auga, todėl atnaujiname dar vieną kasdienį populiarų maršrutą į Suvalkus ir Varšuvą. Esame tikri, kad kelionių poreikis toliau kils ir mes galėsime atnaujinti dar daugiau reisų šia kryptimi“, – sako Raitas Remmel, „Lux Express“ tarptautinio verslo plėtros vadovas.

Įmonės atstovas pažymi, kad beveik pusę (46 proc.) keliaujančių tarp Vilniaus ir Varšuvos sudaro lietuviai, daugiau nei ketvirtadalį (26 proc.) – lenkai. Likusį ketvirtadalių keleivių srauto sudaro ne tik kaimyninėse šalyse gyvenantys latviai (7 proc.) ir estai (3 proc.), bet ir vokiečiai (2 proc.), ukrainiečiai (2 proc.), suomiai, rusai bei kitų šalių gyventojai.

„Palyginti su pirmąja savaite, kai vėl pradėjome vežti keleivius maršrutu Vilnius–Varšuva, keleivių srautas išaugo beveik pusantro karto“, – sako „Lux Express“ atstovas.

Autobusas maršrutu Vilnius–Kaunas–Suvalkai–Varšuva kas rytą (6:45 val.) išvyks iš Lietuvos sostinės ir po 14 val. pasieks Varšuvą. Atitinkamai, kasdien 10 val. ryto iš Varšuvos išvyksiantis autobusas per Suvalkus ir Kauną iki vakaro (19 val.) atveš keleivius į Vilnių.

Gegužę atnaujinusio maršrutus Vilnius–Ryga, Vilnius–Talinas bei Ryga–Talinas, o birželį – susisiekimą su Varšuva, „Lux Express“ atstovas sako, kad Baltijos šalyse gyventojai aktyviausiai naudojasi kryptimi Vilnius–Ryga: per pastarąsias keturias savaites šia kryptimi keliavo daugiau kaip 60 proc. visų „Lux Express“ atnaujintų maršrutų keleivių. Antrasis pagal populiarumą maršrutas išlieka Varšuva–Vilnius (16 proc.), trečiasis – reisas Talinas–Vilnius (10 proc.).