Sekmadienį „Ryanair“ atliko reisą maršrutu Ryga-Viena, o artimiausiu metu planuoja atnaujinti skrydžius iš Latvijos sostinės į Londoną, Berlyną, Dubliną, Milaną, Briuselį, Mančesterį, Edinburgą, Rytų Midlandą ir Pafosą, pranešė Rygos oro uosto atstovė spaudai Laura Kulakova.

Ji pridūrė, jog nuo birželio 29-osios iš Rygos oro uosto galima skristi daugiau kaip 30 maršrutų, kuriuos aptarnauja „Air Baltica“, „Lufthansa“, „Finnair“, „Wizz Air“ ir „Ryanair“.

Rygos oro uosto atstovė priminė, kad prieš skrydį reikia atidžiai susipažinti su oro uosto, oro bendrovės ir tikslinės šalies epidemiologinės saugos reikalavimais. Pavyzdžiui, „Air Baltic“ į lėktuvus neįleidžia keleivių, kurių temperatūra aukštesnė nei 37,8 laipsnio. Oro uoste privalu devėti apsauginę veido kaukę ir laikytis nustatyto atstumo tarp žmonių.

Pagal šiuo metu Latvijoje galiojančią tvarką, jei užsienio valstybėje per pastarąsias 14 dienų susirgusiųjų COVID-19 skaičius 100 tūkst. gyventojų bus nuo 15 iki 25, tokios šalies piliečiams leidžiama atvykti į Latviją, tačiau jiems privaloma 14 dienų izoliacija, nurodant jos vietą. Jei susirgimų skaičius neviršija 15 atvejų 100 tūkst. gyventojų, tokių šalių piliečiams ne tik leidžiama atvykti, bet jiems nereikia ir izoliacijos.