Kaip pranešė Kelių direkcija, per 4 mėnesius nuo sutarties įsigaliojimo rangovas turės suremontuoti asfalto dangą, sutvarkyti kelkraščius, nuovažas, autobusų sustojimo aikšteles ir pan. Darbai kelyje prasidės, kai rangovas parengs ir suderins su Kelių direkcija paprastojo remonto darbų aprašą.

Kelių direkcija žada, kad, atlikus šiuos darbus, pagerės kelio dangos lygumas, bus panaikintos asfalto dangos pažaidos, dėl to susisiekimas keliu taps patogesnis ir saugesnis.

Šio ruožo vidutinis metinis paros eismo intensyvumas yra 13 tūkst. 721 automobilis per parą, vidutinis metinis sunkiasvorio transporto eismo intensyvumas yra 757 automobiliai per parą, o esama dangos būklė labai prasta, teigiama pranešime.

Pagal esamas galimybes, jei kelių finansavimas išliks toks pats, iki 2035 metų Lietuvoje turėtų būti sutvarkyti beveik visi valstybinės reikšmės magistraliniai ir krašto keliai, kurie yra blogos būklės, ir maždaug pusė prastos būklės rajoninių kelių.

Kelių direkcijos parengtame ilgalaikės valstybinės reikšmės kelių priežiūros ir plėtros iki 2035 metų strategijos projekte numatyta, kad iki 2035 metų turi būti sutvarkyta apie 598 km magistralinių kelių, tam reikės apie 363,2 mln. eurų.

Lietuvoje yra 1751 km valstybinės reikšmės magistralinių kelių.