Dviratininkai bei pėstieji daugybę metų buvo priversti važiuoti ir eiti beveik kilometro ilgio pramintu taku šalia šlaito arba važiuojamąja kelio dalimi. Kauno rajono meras Valerijus Makūnas sakė, kad šis ruožas buvo labai nesaugus, todėl dėl jo rekonstrukcijos Savivaldybė jau seniai tarėsi su Susisiekimo ministerijos atstovais.

Šiemet buvo parengtas ruožo rekonstrukcijos projektas. Lietuvos automobilių kelių direkcijos užsakymu darbus atlieka UAB „Kauno tiltai“. Remontuojamas kelio Kaunas-Jurbarkas ruožas nuo 8,5 iki 9,32 km, čia įrengiant pėsčiųjų ir dviračių taką.

„Kol kas vykdome parengiamuosius darbus: išpjovėme menkaverčius medžius, išrovėme kelmus, nuėmėme šlaito velėnos sluoksnį, įrengėme pakopas“, - pasakojo darbų vadovas Alvydas Kudirka, pridurdamas, kad dar šiemet bus pakloti vamzdžiai vandeniui nubėgti, įrengti šuliniai jam surinkti.

Savivaldybė praneša, kad darbai tęsis iki gruodžio 15 d. Po to iki kovo 15 d. daroma technologinė pertrauka.

Kauno rajono savivaldybė ne kartą prašė Lietuvos automobilių kelių direkcijos rekonstruoti šį kelio ruožą, kas leistų sujungti Šilelio dviračių taką su Kauno miestu.

„Patys to padaryti negalėjome, nes tai - valstybinės reikšmės kelias“, - aiškino Kauno rajono savivaldybės administracijos Kelių ir transporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Tautvydas Tamošiūnas.