13 maršruto „Markučiai – Stotis – Dzūkų g. – Liepkalnis“ autobusų eismas, važiuojant nuo stoties į Liepkalnį, bus nukreipiamas Stoties, V.Šopeno, Kauno, Švitrigailos, Dzūkų gatvėmis, toliau senąja trasa. Grįžtant iš Liepkalnio į stotį, nuo Dzūkų gatvės autobusai važiuos Pelesos, Švitrigailos, Geležinkelio gatvėmis, toliau senąja trasa.
12 „Stotis – Rudamina – Skaidiškės“, 12 greitojo „Stotis – Rudamina“, 16 „Stotis- Nemėžis – Skaidiškės“, 16A „Stotis – Kuprioniškės“, 19 „Stotis – Salininkai“ maršrutų autobusai, važiuojant į stotį, nuo Liepkalnio gatvės geležinkelio viaduko bus nukreipiami į Pelesos, Švitrigailos, Geležinkelio gatves. Iš stoties šių maršrutų autobusai bus nukreipiami Stoties, V.Šopeno, Kauno, Švitrigailos, Pelesos gatvėmis, toliau senąja trasa.