Kol vyks darbai, pakoreguotos 88–ojo ir 88–ojo N maršrutų trasos ir eismo tvarkaraščiai. Orlaivių kilimo ir tūpimo takas bus rekonstruojamas nuo liepos 14 dienos iki rugpjūčio 17 dienos

Liepos 14 dieną – rugpjūčio 17 dieną 88–ojo Oro uostas–Stotis–Senamiestis–Nepriklausomybės a. autobusų maršruto trasa bus trumpinama iki Naujininkų stotelės, o naktinio 88N Oro uostas–Stotis–Senamiestis–Nepriklausomybės a. autobusų maršruto trasa – iki Stoties.

Autobusai į įprastines maršrutų trasas grįš nuo rugpjūčio 18 dienos, o naktiniai – naktį iš rugpjūčio 18 dienos į 19 dieną.

Atitinkamai bus keičiami ir šių maršrutų pavadinimai – nuo liepos 14 dienos 88–asis maršrutas bus vadinamas Naujininkai–Stotis–Senamiestis–Nepriklausomybės a., o 88–asis N – Stotis–Senamiestis–Nepriklausomybės a. Bus keičiami ir šių autobusų maršrutų eismo tvarkaraščiai.

Atnaujinti eismo tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt skelbiami nuo liepos 10 dienos.

88N schema
Foto: „Susisiekimo paslaugų“ nuotr.

Kitų į oro uostą vykstančių maršrutų autobusų – 1–ojo Stotis–Vikingų g.–Oro uostas, 2–ojo Stotis–Liepkalnio–Vikingų g.–Oro uostas ir 3–iojo G Fabijoniškės–Centras–Oro uostas eismo organizavimas nesikeis.

Autobusai važiuos įprastinėmis trasomis pagal galiojančius eismo tvarkaraščius. Tokiu būdu bus užtikrintas oro uosto prieigose įsikūrusių darboviečių bei prekybos centrų pasiekiamumas.

Vilniaus oro uosto orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos metu bus užtikrintas ir susisiekimas su Kauno oro uostu – tuo pasirūpins UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“.

Iš Vilniaus autobusų stoties į Kauno oro uostą kasdien išvyksiantys oro uosto ekspreso autobusai dukart per dieną sustos ir dvejose stotelėse Vilniaus mieste – Katedros aikštė ir Europos aikštė.

Šiose stotelėse nuo liepos 13 dienos bus pakabinti specialūs autobusų tvarkaraščiai.