DELFI primena, kad dar penktadienį popiet ištrūkti iš miesto ir aplankyti artimųjų kapus, panašu, sumanė daugelis sostinės vairuotojų, net ir tie, kurie kitomis dienomis į nuosavus automobilius nesėda, nes transporto kamščiai daug didesni nei prieš įprastą savaitgalį.

Savo ruožtu Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad spalio 29-31 dienomis ir lapkričio 1 d. Rokantiškių, Saltoniškių, Karveliškių ir Kairėnų kapinių prieigose šalia autobusų stotelių, apsisukimo žiedų, kapinių įėjimo vartų bus draudžiamas automobilių stovėjimas, rašoma Vilniaus miesto savivaldybės pranešime spaudai.

Spalio 29-30 d. ir lapkričio 1 d. 2, 7, 16 ir 19 maršrutų troleibusai važiuos dažniau.

Spalio 29-31 dienomis ir lapkričio 1 d. keisis eismo organizavimas prie Rokantiškių, Karveliškių ir Kairėnų kapinių, o lapkričio 1 d. – prie Saltoniškių kapinių. Minėtomis dienomis eismo pakeitimo tvarka ir transporto eismo nukreipimas apylankos maršrutu galios nuo 7 val. iki 22 val.

Transporto eismas į Rokantiškių kapines iš Stepono Batoro gatvės spalio 29-31 dienomis ir lapkričio 1 d. bus nukreiptas per Naujosios Vilnios rajoną, A. Kojelavičiaus, Šiaurės, Uosių, Kalno ir Rokantiškių gatvėmis. Automobilius bus galima statyti aikštelėse ir kelkraščiuose, kur jie nekliudo eismui ir nėra automobilių statymą draudžiančių kelio ženklų.

Lapkričio 1 d. Ąžuolyno gatve ties Saltoniškių kapinėmis bus uždraustas transporto eismas. Iš Laisvės prospekto galima bus privažiuoti iki automobilių stovėjimo vietų Viršuliškių gatvėje, o iš Ozo gatvės iki automobilių stovėjimo aikštelių – Ąžuolyno gatvėje.

Eismo organizavimas į Kairėnų kapines keisis spalio 29-31 dienomis ir lapkričio 1 d. .: automobilių eismas nuo Nemenčinės plento pusės iš Kairėnų gatvės bus nukreiptas apvažiavimu Šilėnų gatve, o nuo Plytinės gatvės link kapinių bus nustatytas vienpusis eismas.

Eismo organizavimas minėtomis dienomis (spalio 29-31 dienomis ir lapkričio 1 d.) taip pat keisis ir Karveliškių kapinių prieigose. Vykstantys savo transportu į Karveliškių kapines per Pilaitės rajoną galės privažiuoti prie kapinių ne pagrindiniu, bet aplinkiniu keliu, esančiu už 1 kilometro nuo pagrindinio įvažiavimo, važiuojant link Sudervės. Vengiant automobilių grūsties į Karveliškių kapines, rekomenduojama automobilius palikti stovėjimo aikštelėje Žvėryne ir kelionę iki kapinių tęsti viešuoju transportu (63 maršruto autobusu „Žvėrynas–Pilaitės pr.–Karveliškės“).

Vairuotojų dėmesiui! Į Karveliškių kapines rekomenduojama įvažiuoti iš Vilniaus rajono savivaldybės teritorijos Sudervės seniūnijos pusės.

Eismo dalyviai prašomi būti atidūs, laikytis kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų,nepalikti automobilių, kurie sudarytų kliūtį ir trukdytų sklandžiam transporto eismui ir viešojo maršrutinio transportui. Minėtomis dienomis prie kapinių patruliuos policijos pajėgos.