Planuojama, kad bendrovė „Kauno švara“ užsiims ne tik avarinių duobių tvarkymu, tačiau ir remontuos sugadintus turėklus, laiptus, gatvių bortelius.

„Šiuo metu įmonės po laimėto konkurso darbuojasi vos kelis mėnesius ir nežino, ar jų paslaugų prireiks kitais metais. Dėl to jos nesiryžta daug investuoti į specifinę įrangą, kuri padėtų daug operatyviau ir paprasčiau šalinti gatvių defektus“, – tvirtino Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Bendrovė „Kauno švara“ taip pat ketina steigti pranešimų priėmimo centrą, kuriam gyventojai, viešojo transporto vairuotojai, policijos pareigūnai bei kitų tarnybų atstovai galės teikti informaciją apie gatvėse atsivėrusias duobes. Planuojama, jog šis informacijos centras dirbs visą parą.

„Dabar žmonės dažnai nežino, kur skambinti, kai mieste trūksta vamzdžiai, atsiveria pavojingos duobės, nulaužiami turėklai ar susiklosto kitos pavojingos situacijos. Centras perduotų informaciją reikiamoms tarnyboms, kad šios imtų likviduoti avarijas“, – teigė A. Pakalniškis.