Laivas navigacijos metu (gegužės –rugsėjo mėnesiais) sekmadieniais plauks iš Kauno į Kulautuvą ir atgal. Kelionė truks tris valandas. Dvi valandas keliautojai galės pramogauti ar iškylauti Kulautuvoje.

„Tai pirmasis abiejų savivaldybių bendras žingsnis populiarinant vandens turizmą Tarpukario Lietuvoje Kulautuva buvo viena labiausiai Kauno gyventojų pamėgtų poilsiaviečių. Vieną miestelio pusę juosiantis Nemunas, jo paplūdimiai, tyras oras ir graži gamta anuo metu vasaromis pritraukdavo iki 5 tūkst. poilsiautojų per savaitgalį. Apie 1936 m. sutvarkytą Nemuno krante esantį paplūdimį sklido legendos. Gamtos mėgėjus čia traukė baltas smulkus smėlis, įrengtos persirengimo kabinos, kavinė ir kino teatro salė. Poilsiautojus maršrutu Kaunas-Kulautuva ir atgal plukdė garlaivis, savaitgaliais įveikdavęs septynis reisus. Manau, kad maršrutas ir šiais laikai bus populiarus“, - sakė V. Makūnas.

Kelionė prasidės nuo prieplaukos, esančios prie Vytauto bažnyčios, bilietas suaugusiems kainuos 10 litų, vaikams penkis. Kitą dalį išlaidų padengs Kauno rajono savivaldybė ir Kauno miesto savivaldybė.