Praėjusiais metais su policijos pagalba buvo ieškomi tokių automobilių savininkai. Jeigu savininkų nepavykdavo greitai rasti, automobilis būdavo nutempiamas, o išlaidas turėdavo padengti transporto priemonės savininkas.

„Siekdami išvalyti pagrindines miesto gatves, pernai statėme laikinus ženklus, draudžiančius statyti automobilius. Porinėmis dienomis valydavome vieną gatvės pusę, o ne porinėmis – kitą pusę“, - sakė Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Vedėjas taip pat pasiūlė apsvarstyti galimybę kai kuriose gatvėse pastatyti nuolatinius ženklus, kad, nepaisant metų laiko, miestą valančio bendrovės galėtų išvalyti gatves nuo sniego, lapų, šiukšlių, dulkių.

Buvo nuspręsta kartu su seniūnijų pagalba sudaryti gatvių sąrašą, kuriame būtų nurodytos tos gatvės, kur susidaro ypatingos problemos dėl paliktų automobilių.

„Gavus šį sąrašą, savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo ir Komunalinio ūkio skyriaus darbuotojai nuspręs, kokių priemonių konkrečioje gatvėje imtis: statyti laikinus, arba nuolatinius ženklus, draudžiančius automobilių statymą“, - teigė Miesto ūkio departamento direktorius Jonas Žališkevičius.