Obligacijas iki lapkričio 11 dienos platina Šiaulių bankas, vienos obligacijos vertė – 1 tūkst. eurų. Planuojama metinė palūkanų norma bus nuo 4,5 iki 5 proc., o tikslus palūkanų dydis bus nustatytas aukciono būdu – pildydami obligacijų įsigijimo paraiškas jas galės pasiūlyti būsimi investuotojai, teigiama „Eikos“ pranešime.

Dalį obligacijų emisijos ketina įsigyti finansų patarėjo įmonė „Gerovės valdymas“, į obligacijas ketina investuoti ir „Eikos“ darbuotojai bei su „Eikos“ įmonių grupe susiję asmenys – jų investuota suma gali siekti iki 0,5 mln. eurų.

„Kaip daugiašeimis biuras, mes investuojame į įvairias finansines priemones ir nuolat ieškome naujų, įdomių, teisingą rizikos ir grąžos santykį turinčių investicijų. (...) Šiuo metu kaip tik ieškojome saugesnių, trumpo laikotarpio obligacijų, susietų su nekilnojamuoju turtu“, – pranešime sakė „Gerovės valdymo“ atstovas Vilius Oškeliūnas.

„Eika“ planuoja, kad pritrauktos lėšos bus skiriamos būsimų projektų plėtrai, o pirmiausia, nukreiptos į Šv. Stepono gatvėje numatytą bendruomeniško gyvenimo apartamentų (angl. co-living) projektą.

Pernai „Eikos“ konsoliduotos pajamos siekė 53,3 mln. eurų – 11,5 proc. daugiau nei 2018 metais.