Bendrovė pranešė kartu su nekilnojamojo turto plėtotoju „Galio Group“ pasirašiusi daugiau kaip 16 mln. eurų (su PVM) sutartį dėl statybų Geležinio Vilko g. 2.

Kvartalo statybos darbus numatoma pradėti gavus statybos leidimą, tai planuojama iki šių metų pabaigos, o juos pabaigti – 2023 metų antroje pusėje.

Bendras objekto plotas sieks 15 tūkst. kv. metrų.

Kvartale „River Space“, kurį suprojektavo „Aketuri architektai“ ir „Viltekta“, bus pastatyti 4 namai su 146 butais, ir 7 kitos paskirties patalpomis pirmuose aukštuose.

Po kvartalu planuojama įrengti požeminį aukštą su vietomis automobilių statymui, elektromobilių įkrovimui, dviračių saugykloms, techninėmis patalpomis.

„reVingis“ plėtojamas ant Neries šlaito, greta Vingio parko – visą projektą sudarys keturi daugiabučių kvartalai su 14 gyvenamųjų namų ir apie 650 butų.

Vietoje buvusios industrinės teritorijos čia bus sukurta moderni gyvenamoji erdvė su sava infrastruktūra patogiam judėjimui ir kokybiškam laisvalaikiui. Sklypo vakarinėje dalyje, kurioje iškils daugiabučių gyvenamųjų namų ir administracinių pastatų kompleksas, lygiagrečiai Neries šlaitui projektuojama ir rekreacinė viešoji erdvė, planuojama nutiesti pėsčiųjų ir dviračių takus, kurie susijungs į bendrą Vingio parko ir miesto takų sistemą.