Šiuo metu Užupio g. 30 esančių objektų savininkė yra bendrovė UAB „Smart & Easy“.

„Delfi“ jau skelbė, kad Agnės ir Artūro Zuoko šeimos valdytas namas Užupyje, Užupio g. 30, buvo parduotas balandžio 23 dieną. Anksčiau objektą valdė bendrovė „BNA grupė“, kurios kontrolinis akcijų paketas priklauso A. Zuokui. „Delfi“ šaltinių duomenimis, viso komplekso pardavimo kaina – 3,3 mln. eurų.

„Mūsų įmonei tai investicinis projektas. Planuojame tęsti ir vystyti komercinę veiklą, toliau nuomosime patalpas. Šiuo metu esančios įmonės neturės išsikelti. Esame orientuoti į ilgalaikį bendradarbiavimą, norime išlaikyti esamus klientus, ieškosime naujų“, – trumpai apie naują pirkinį tepakomentavo „Smart & Easy“ direktorius ir savininkas Marius Aleksynas.

Jis taip pat atsakė, kad pastato rekonstruoti neplanuojama – numatytas atskirų patalpų remontas.

Šiuo metu Užupio g. 30 adresu registruota keliolika juridinių asmenų, dalis jų susiję su ankstesne A. Zuoko politine veikla, tarp jų asociacija „Tėvynės atgimimas ir perspektyva“. Čia įsikūrusi advokatų kontora „Proventus“, Roko Janausko advokatų profesinė bendrija, anksčiau veikė „TerraVino“ restoranas.

Registrų centro (RC) duomenimis, nauji savininkai nuosavybę į Užupio g. 30 adresu esančius objektus įregistravo balandžio 23 dieną. Kompleksą šiuo adresu sudaro 3 gyvenamosios paskirties pastatai, iš kurių vienas – su kavinės patalpomis. Taip pat Užupio g. 30 adresu įregistruotos 5 gyvenamosios patalpos ir 1 administracinės patalpos.

„Delfi“ 2019 m. aprašė Zuokų skyrybų bylą, kurioje atskleistas šeimos valdytas turtas. Tuomet A. Zuokienė prašė taikyti laikinąsias apsaugos priemones jos su vyru sukauptam turtui.

Foto: Google Maps

Teismo buvo prašyta areštuoti ir uždrausti be sutikimo naudotis A. Zuoko turimomis 71,05 proc. „BNA grupės“ akcijomis, 36,11 proc. „BNA Ergo“ akcijomis ir 5,05 proc. „Trakų miesto „Žalgirio“ jachtklubas“ akcijomis. Arešto prašyta ir dėl 24,04 proc. valdomų G. Trinkūno „BNA grupės“ akcijų. A. Zuokienė teismo prašė areštuoti ir A. Zuoko vardu įregistruotą šeimos butą Užupio gatvėje, pinigines lėšas, buvusias A. Zuoko sąskaitoje (222,6 tūkst. eurų).