Pasak jo, po teismo sprendimo padėtas taškas „šioje istorijoje dėl to, kas yra koncesija ir kas nėra koncesija.“

„Tai yra svarbu ir nacionaliniam stadionui, konkrečiai šitam projektui, ir svarbu tam, kad apskritai Lietuvoje galėtų koncesijos vykti. Šita byla, mano supratimu, buvo susijusi ne tik su nacionaliniu stadionu. Ji buvo susijusi su tuo, ar Lietuvoje bus uždaryti keliai koncesijoms ir privataus kapitalo pritraukimui į valstybinius projektus. Džiaugiuosi teismo sprendimu ir kalbant apie ateitį aš manau, kad yra labai daug galimybių, kad šitas projektas judės į priekį“, – „Žinių radijui“ trečiadienį sakė V. Mitalas.

Kalbėdamas apie valstybės paramą šiam projektui, V. Mitalas teigė, kad yra visos galimybės tai padaryti, nes ekonomika yra stabili, biudžeto surinkimas šįmet vyksta geriau, nei planuota.

„Lietuvos biudžeto surinkimas vyksta geriau, negu buvo planuota šiais metais, mūsų ekonomika yra stabili ir net geresnė, negu mes prognozavome pernai, lyginant šiuos tris mėnesius su planu. Atsigavimo fondo lėšos, Europos Sąjungos Sanglaudos fondai papildys Lietuvos biudžetą labai žymia pinigų suma, ir tai man leidžia tikėti, kad Vyriausybė, matydama šitą situaciją, laikys savo garbės reikalu padėti Vilniui ir Lietuvai pabaigti nacionalinio stadiono klausimą“, – sakė Seimo vicepirmininkas.

Apeliacinio teismo teisėjų kolegija nustatė, kad VPT netinkamai taikė koncesijos teisėtumo vertinimui aktualias teisės normas, neatliko visapusiškos ginčo koncesijos projekto teisinių santykių analizės, todėl netinkamai atliko teisinį nustatytų faktų vertinimą.

Vilniaus meras Remigijus Šimašius sakė, kad, jei Vyriausybė laikysis įsipareigojimų, nacionalinis stadionas gali atsirasti po trejų metų.
Praėjusių metų gegužę VPT parengė išvadą, kurioje teigiama, kad nacionalinio stadiono sutartis turi būti anuliuota. Savivaldybė išvadą apskundė.

Vilniaus miesto taryba Daugiafunkcio komplekso sutartį galutinai patvirtino 2019 metų gruodžio viduryje.

Bendra Daugiafunkcio komplekso ant Šeškinės kalvos kaina siekia 93,2 mln. eurų, tačiau, praradus ES finansavimą ir vietoje to pritraukus privataus kapitalo fondų valdytoją „BaltCap“, sutarta mokėjimą išdėstyti per 25 metus. Tokiu būdu bendra sumokėta suma siektų 155,9 mln. eurų.

Privati investuotoja bendrovė „Axis Industries” planavo pastatyti ne mažiau kaip 15 tūkst. vietų futbolo stadioną, Sporto muziejų. Komplekse taip pat atsirastų 300 vietų vaikų darželis, kultūros ir ugdymo veiklų centras, biblioteka.