Anot savivaldybės administracijos Kelių ir transporto skyriaus vedėjo pareigas einančio jo pavaduotojo Tautvydo Tamošiūno, Tvarkos aprašas bus privalomas visiems lengvųjų automobilių taksi vairuotojams ir vežėjams, kitiems fiziniams ir juridiniams asmenims.

Taksi stotelės savivaldybės valdomuose vietinės reikšmės viešuosiuose keliuose ir gatvėse galės būti įrengiamos tik esamose automobilių stovėjimo juostose arba važiuojamojoje dalyje įrengtose automobilių stovėjimo vietose, taip pat automobilių stovėjimo aikštelėse.

Pagal naują tvarką, stoteles bus galima įrengti ir privačiuose žemės sklypuose, tačiau turi būti gautas sklypo savininko ar valdytojo sutikimas. Tokių stotelių įrengimas gali būti finansuojamas tik privačių asmenų lėšomis.

Skyriaus vadovas T. Tamošiūnas pabrėžė, kad stotelėmis galės naudotis visi vežėjai, turintys išduotas licencijas vežti keleivius lengvaisiais automobiliais taksi ir atitinkamas licencijos korteles. Visos taksi stotelės, kurios nebus įtrauktos į patvirtintą sąrašą, bus laikomos nelegaliomis ir turės būti panaikintos.