„Jis buvo pabaigtas (...) Visą tą laikotarpį vyko dalykai, susiję su statybų techniniais klausimais, nes objektas yra naujas, patirties tiek inžinieriai, tiek statybininkai neturėjo“, – BNS sakė Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas.

Jo teigimu, net ir projektuotojai nežinojo, kaip traktuoti pripučiamu baltu kupolu uždengtą futbolo aikštę – kaip laikiną statinį ar ne, taip pat buvo kliuvinių ir darant projektinę ekspertizę.

„Atsirado tokių kliuvinių, kurie mėnesis po mėnesio tą viską ir pratęsė“, – teigė vienas sostinės vadovų.

Pasak V. Benkunsko, šiuo metu pripūsto kupolo išleisti neplanuojama – tą ketinama daryti nebent kitą vasarą.

„Matant, kokia temperatūra buvo viduje, kai buvo karštos dienos, tai galbūt kitam sezonui turbūt tikrai reikės išleidinėti. Tai yra papildomi kaštai – kainuos kelias dešimtis tūkstančių eurų per sezoną“, – tvirtino V. Benkunskas.

Naujas futbolo maniežas priklauso Pilaitės gimnazijai, kuri infrastruktūrą išnaudos savo reikmėms, o laisvu laiku aikštėje galės treniruotis vaikai, žaisti kiti futbolo mėgėjai.

Nuoma, pasak vicemero, bus prieinama nuo rugsėjo, o infrastruktūros įrengimas savivaldybei atsiėjo apie 2 mln. eurų, dirbtinę aikštės dangą dovanojo Lietuvos futbolo federacija.