„Vinted“ pranešė pastate išsinuomojusi 9 tūkst. kv. m ploto patalpas keturiuose aukštuose.

„Vinted“ biuras („DO Architects“ viz.)

„Persikėlimą planavome jau kurį laiką – sprendimas susijęs su įmonės augimu. Šiuo metu „Vinted“ dirba apie 450 profesionalų, tačiau nuosekliai augame ir ketiname iki metų pabaigos turėti apie 600 kolegų. Natūralu, kad dabartiniame biure netilptume, tad dairėmės naujų galimybių“, – pranešime teigė „Vinted“ naujo biuro projekto komandos vadovė Ieva Užkurnienė.

Įmonės naujame biure bus įrengta 900 darbo vietų ir 127 erdvės komandiniam bei individualiam darbui, poilsiui ir laisvalaikiui. Jame taip pat bus dvi terasos, vidinis kiemas, sporto salė, kavinė, poilsio, laisvalaikio, vaikų ir kitos erdvės.

„Vinted“ biuras („DO Architects“ viz.)

Šiuo metu „Vinted“ nuomojasi patalpas sostinės Žirmūnų mikrorajone, o į naują biurą planuoja persikelti rugsėjį.

Skelbta, jog „Vilbra“ sostinės Švitrigailos ir Naugarduko gatvių sankirtoje plėtoja penkių aukštų 20,5 tūkst. kv. m bendro ploto biurų pastatą, į kurį ketina investuoti 20 mln. eurų.

„Vinted“ biuras („DO Architects“ viz.)

Sandoriui tarpininkavusios nekilnojamojo turto paslaugų bendrovės „Newsec advisers LT“ duomenimis, šiuo metu išnuomotas visas pastato plotas.

Taip pat skelbta, kad pastate 2,7 tūkst. kv. m ploto patalpas nuomosis JAV kapitalo programinės įrangos tiekėja „Bentley“. Pastate turėtų įsikurti 250 įmonės darbuotojų.

Pastato statybos pradėtos 2018 metų lapkritį, o baigtos bus šią vasarą.

„Vinted“ biuras („DO Architects“ viz.)