„Teismo sprendimą tikrai skųsime. Matome, kad sprendimas priimtas visiškai neįsigilinus į bylos medžiagą, faktines aplinkybes bei teisinius motyvus. Sprendime tiesiog perrašyta savivaldybės pozicija, trumpai pažymint, kad mūsų išdėstyti argumentai nėra esminiai sprendžiant ginčą. Teismo sprendimas yra akivaizdžiai nepagrįstas ir neteisėtas”, - žiniasklaidai perduotame komentare sako R. Načajus.

ELTA primena, kad ketvirtadienį Vilniaus miesto savivaldybės administracija paskelbė, kad Vilniaus apygardos teismas atmetė įmonės ieškinį, kuriuo ji ginčijo esą neteisėtą pašalinimą iš nacionalinio stadiono statybų konkurso, ir priteisė savivaldybei 8 tūkst. eurų bylinėjimosi išlaidų.

Vasarį Vilniaus miesto taryba pritarė Šeškinės daugiafunkcio komplekso koncesijos sutarčiai - Nacionalinio stadiono ir dar 15 kitų sporto objektų ant Šeškinės kalvų projektui.

Šiuo metu derybos dėl stadiono statybos koncesijos vyksta su įmone „Axis Industries“. Koncesijos sutartis su privačiu investuotoju bus sudaryta 25 metams, skelbė savivaldybė.