Naujasis sporto klubas pagal skirtingus užsiėmimus ir atliekamus pratimus bus suskirstytas į 5 erdves – kardio ir jėgos treniruoklių, laisvų svorių, funkcinių treniruočių bei tempimo pratimų, grupinių treniruočių ir poilsio zonas.

„Naujajame klube dar daugiau dėmesio skirsime gerai klientų patirčiai bei toliau koncentruosimės į savo stiprybę – klientams teiksime svarbiausias sporto paslaugas už labai patrauklią kainą. Norime sudaryti sąlygas kiekvienam sportuoti pagal savo poreikius. Dėl to sporto klube bus siūlomas ne tik platus skirtingų treniruoklių pasirinkimas, bet ir galimybė rinktis grupines treniruotes su treneriais. Pastaroji paslauga jau šį pavasarį bus pasiūlyta naujausiame mūsų sporto klube Rygoje ir, jeigu pasiteisins, bus taikoma ir plačiau“, – sako „Lemon Gym“ sporto klubų tinklą valdančios bendrovės „Impuls LTU“ vadovas Vidmantas Šiugždinis.

Naujasis „Lemon Gym“ sporto klubas duris atvers „Ogmios“ grupės statomame prekybos centre, kuriame įsikurs „Hyper Rimi“ ir daugiau nei 200 išparduotuvių. Tai bus didžiausias išparduotuvių centras Baltijos šalyse. Prekybos centras bus ir vienas pagrindinių Vilniaus planuojamos „Park and Ride“ sistemos elementų, siūlantis užmiesčio gyventojams palikti automobilius savo erdviose aikštelėse. Iš viso į prekybos centro statybas investuojama 75 mln. eurų.

„Žmonės čia atvyktų ne tik apsipirkti, bet ir gerai praleisti laiką, papramogauti ar pasportuoti. Be maisto prekių parduotuvės, populiarių prekės ženklų drabužių bei avalynės parduotuvių ir sporto klubo, prekybos centre taip pat numatytos patalpos kino teatrui, kavinėms ir restoranams, vaikų žaidimo kambariams“, – sako „Ogmios“ grupės atstovas Edgaras Valickas.

Naujasis prekybos centras su didžiausiu Lietuvoje „Lemon Gym“ sporto klubu iškils šalia Vilniaus Vakarinio aplinkkelio ir Pilaitės prospekto.

Vilniuje ir Kaune veikia septyni „Lemon Gym“ sporto klubai. Penki tinklo sporto klubai veikia Rygoje ir po vieną Taline bei Tartu. Sporto klubų tinklas priklauso „Impuls LTU“ įmonių grupei, valdančiai 28 sporto klubus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Juose nuolatos sportuoja daugiau kaip 60 tūkst. klientų.