Nekilnojamojo turto plėtros projektams planuojama skirti apie 75 mln. eurų, viešosios ir privačios partnerystės projektams bei sporto klubų tinklui – 5,1 mln. eurų, teigiama „Darnu group“ pranešime.

„Tikiuosi, kad, kaip ir pernai, 2019 metais šalies ekonomikos perspektyvos ir gyventojų nuotaikos išliks pozityvios, o tai reiškia palankią investicijų aplinką verslui. Išsiplėtusios veiklos sritys ir tvaraus rinkos augimo prognozės leidžia tikėtis, kad šie metai mums bus rekordiniai“, – pranešime teigė „Darnu group“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.

„Darnu group“ į senamiestyje esančio kvartalo „Paupys“ plėtrą šiemet planuoja 60 mln. eurų dydžio investicijas, iš jų 40 mln. eurų būtų skirta daugiabučių statybai, 20 mln. eurų – biurų pastato bei turgaus plėtrai.

Biurų komplekso „Park town“ plėtrai bendrovė planuoja skirti iki 15 mln. eurų investicijų, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir areštinės pastatų statybai bei Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastatų projektavimui – 4 mln. eurų, sporto klubų tinklo „Re.formatas“ plėtrai – 1,1 mln. eurų.

100 proc. „Darnu group“ akcijų per jam priklausančias įmones valdo verslininkas Darius Mockus.