Naujame „Workland“ verslo centre, kuris įsikūręs sostinės senamiestyje, „Moody's savo veiklą pradės metų pradžioje.

„Moody's įsikurs istorinėje erdvėje, kurioje buvo kino teatras, vėliau - bankas. Išsinuomotos dviejų tipų patalpos - tiek uždari ofisai, tiek didelė vientisa erdvė. Šios įmonės sprendimas išsinuomoti pilnai aprūpintą biurų centrą yra puikus pavyzdys, kad biurų patalpų rinkoje vyksta pokyčiai - tokias darbo erdves renkasi ne tik laisvai samdomi specialistai, bet ir didelės bendrovės“, - sako „Workland“ valdomų centrų vadovė Lietuvoje Laura Panovienė.

Beveik 1300 kv. metrų naujasis verslo centras Didžiojoje gatvėje bus baigtas įrengti dar šį mėnesį, oficialiai duris atvers 2019 m. sausį.

ELTA primena, kad gruodžio 10 d. tarptautinė kreditingumo vertinimo, tyrimų, priemonių ir analizės paslaugas siūlanti bendrovė „Moody's“ paskelbė, jog pasirinko Vilnių savo naujausiam biurui Europoje steigti. Bendrovės atstovai tikisi, kad naujasis biuras per ateinančius kelerius metus augs, 2019 m. sausį planuojama pradėti darbuotojų priėmimą.

„Po ilgų ir išsamių svarstymų pasirinkome Vilnių, nes jame gausu išsilavinusių ir užsienio kalbomis kalbančių puikių specialistų, čia yra gerai išvystyta IT infrastruktūra ir verslui palanki aplinka“, - teigia žmogiškųjų išteklių viceprezidentas Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos regionui Duncanas Neilsonas.

Pasak, jo įvertinus bendrovės tikslus priimti į darbą įvairios kvalifikacijos specialistus ir toliau tobulinti automatizavimo ir kibernetinio saugumo gebėjimus, Lietuvos pasirinkimas naujajam biurui ES buvo logiškas verslo sprendimas.

Šis projektas aprėpia platų funkcijų spektrą, įskaitant kreditingumo vertinimą, tyrimus, finansus, žmogiškųjų išteklių valdymą, kibernetinį saugumą ir informacines technologijas. „Moody's“ tikisi į pradinio lygio pareigas priimti specialistus, neseniai baigusius mokslus, o į aukštesnes pareigas galės pretenduoti patyrę kandidatai.

„Lietuvos paslaugų centrų industrija tokio investicinio projekto, kokį planuoja įgyvendinti „Moody's“, visais parametrais - funkcijų sudėtingumo ir planuojamos plėtros - neturėjo jau kelerius metus. Jo atvedimas šalies paslaugų centrų industrijai svarbus taip pat, kaip gamybos sektoriui pernai Lietuvoje kurtis nusprendę didieji automobilių komponentų gamintojai, - tai industriją stumtels į dar aukštesnį lygmenį ir padės Lietuvai tapti šios industrijos centru Vidurio ir Rytų Europoje“, - teigė ūkio ministras Virginijus Sinkevičius.